Luhta Hellesby 434414409L7 662 W cranberry

Doporučená ponuka SPORTOVNA

Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 1 118 recenziíĎalšie informácie

červená

• , zakúpené v SPORTOVNA

som rada že som našla na e-schop videla som v obchode no tam nemali moje velkost len do č38 aj ked máme zimu preč bunda ma dočka už mojom šatniku

červená

Dámsky kabát Luhta Hellesby s dĺžkou po kolená vás ochráni pred nepriaznivým zimným počasím vďaka hrejivej páperovej izolácii a vodeodolnému a vetruvzdornému materiálu. Bunda je vhodná na energické aj pohodové aktivity. Výplň tvorí imitácia páperia, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu v pomere k jej nízkej hmotnosti. Štvorsmerný strečový materiál sa roztiahne vo všetkých smeroch a poskytuje maximálnu voľnosť pohybu. Povrch tkaniny je upravený vodoodpudivou úpravou. Tento vetruodolný materiál poskytuje optimálnu ochranu proti vetru a teplo. Bunda má odnímateľnú kapucňu a rebrované vnútorné manžety sú prirodzeným doplnkom tohto kabáta odolného proti poveternostným vplyvom. Kapucňu možno nastaviť, pokiaľ ide o prispôsobenie sa tvári a výšku okraja, aby boli uši v bezpečí pred vetrom. V bočných švoch sú rozparky na zips a predný zips sa rozopína v oboch smeroch, takže v prípade potreby možno ľahko rozopnúť spodný okraj pre väčšiu voľnosť pohybu. Super teplá izolácia Štvorsmerný strečový materiál Maximálna voľnosť pohybu Materiál: 92 % polyamid, 8 % elastan

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v SPORTOVNA